Takipinsta Sosyal Medya Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

5 yıldır kesintisiz sosyal medya hizmetleri sunan Takipinsta.org'a hoş geldiniz. Takipinsta size Instagram, Youtube, Facebook, Twitter, Pinterest, Tiktok, Twitch ile ilgili ulaşmak istediğiniz her şeyi özenle sunmaya çalışır. Takipinsta.org ile ilgili sormak istediğiniz şeyleri canlı destekten sorabileceğiniz gibi "Sık Sorulanlar" kısmında da merak ettiğiniz konulara yanıt bulabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların yaşadığı en büyük problemlerden biri aktif takipçi satın almak sonucunda yaşadıkları hayal kırıklıklarıdır. Bu sayede hem uzun zamandır uğraştıkları hesaplar çöp olmakta hem de emekleri boşa gitmektedir. Hal böyle olunca sosyal medya hizmeti alanlar arasında bir güvensizlik ve bir daha hizmet almak istediklerinde problem yaşamamak için onlarca soru sormak zorunda kalmaktadırlar. Bu soruları sormakta tamamen haklı olmakla birlikte firmaların bazı zamanlarda sırf para kazanmak için boş vaatlerde bulunmaları ve yine de verdikleri vaadleri yerine getirmeyip insanları mağdur etmeleri çok defa görülmüştür ve görülmeye devam edilmektedir. Takipinsta.org olarak takipçi, beğeni, abone, izlenme konusunda kullanıcılarımızın her zaman iyiliğini gözetmeye çalışıyoruz. Sizin için firma olarak elimizden geleni yapmaya çalışırken karşılaştığımız problemler konusunda yine kullanıcılarımız için standartlarımızı ve kalitemizi artırmaya çalışıyoruz.
Instagram, algoritma güncellemesinden dolayı güvenlik filtrelerini üst düzeye çıkarmıştır. Yani Instagram'ın beğeni ve takipçi gönderimle mücadelesi en üst seviyeye çıkmıştır. Bu sebeple siparişlerde zaman zaman gecikmeler yaşanmaktadır. Yaşanan bu sıkıntılar Takipinsta.org'a özel değil, dünya genelidir. Müşterilerimize anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Yazılımcılarımız gönderimleri sağlamak için sürekli yeni yollar denemekte ve aynı zamanda dünyadaki gelişmeleri de yakından takip etmektedir.
Takipçiler Gerçek ve Aktif Kullanıcılar Mı?

Gerçek takipçi paketlerindeki takipçiler %100 Türk ve aktif kullanıcılardır. Normal takipçi paketlerinde ise bot ve pasif hesaplar vardır.

Düşmeyen Takipçi İstiyorum. Bu Mümkün Mü?

Üzülerek buna hayır demek zorundayız. Bu 1 yıl önce mümkündü. Instagram'ın algoritma güncellemelerinden dolayı artık piyasada düşmeyen takipçi kavramı bitmiştir. Bu şekilde satış yapanlara inanmamanızı öneriyoruz. Piyasadaki en iyi ve düşüşün en az olduğu takipçiler gerçek takipçilerdir. Düşüş çok az yaşanır. Onlar da gönderileriniz ilgilerini çekmediği için kendi iradeleriyle takibi bırakanlardır.

Takipçi Satın Alırken Hedef Kitle Seçebiliyor Muyum?

Ne yazık ki böyle bir seçenek sunamıyoruz. Takipçiler, beğeniler ve izlenmeler karışık olarak gönderilir.

Hediye Takipçi ve Telafi Hizmetleriniz Nasıl?

Takipçi paketlerimizden satın aldığınızda fazladan %10 hediye takipçi gönderilir ve 1 ay içinde geçerli olmak üzere 2 kez telafi talep edebilirsiniz.

Manuel Beğeni ve Oto Beğeni Arasındaki Fark Nedir?

Oto beğeniler sipariş tarihinden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir. Paylaşacağınız tüm gönderilere otomatik gönderilir. Bunun için her paylaşımda bize bilgi vermeniz gerekmez. Oto beğeniler sipariş tarihinden önce paylaşılan gönderileri kapsamaz. Manuel beğeniler ise tek seferliktir. Eski tarihli gönderiniz ya da yeni paylaşacağınız gönderi için sipariş verebilirsiniz. Manuel beğeniyi birden çok gönderiye de paylaştırabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Alışveriş Ne Kadar Güvenli?

Ödemeleriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunarak, Shopier aracılığıyla sorunsuz ve üç aşamalı (3D Security) bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kart bilgileriniz asla kayıt edilmez.

Şikayet Platformlarında Hakkınızda Şikayet(ler) Görüyorum. Nasıl Güvenebilirim Size?

Ne yazık ki yaptığımız iş suistimallere oldukça açık durumda... Hal böyle olunca insanlar tereddütlü davranıyorlar. Birçok kişi sipariş geçtiği andan itibaren yüklemelerin otomatik başladığını zannediyor. Birkaç dakika içinde bir hareket olmazsa bizden bilgi almak yerine şikayet platformlarına yazarak bu şekilde bize ulaşmaya çalışıyorlar. Siparişler tamamlanıyor ama kimseye şikayetlerini silmeleri için baskı yapmıyoruz. Elbette şikayetlerin yanı sıra birçok sitede ve sözlüklerde hakkımızda yapılan güzel yorumlara da rastlıyoruz. 5 yıllık süreçte hiçbir müşterimizi mağdur etmediğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Nasıl Takipçi, Beğeni ve İzlenme Satın Alabilirim?

Öncelikle satın almak istediğiniz paketi seçerek başlayın. Bu noktada canlı desteğe bağlanarak istediğiniz paket konusunda yardım alabilirsiniz. "SATIN AL" adımında "SATICIYA NOTUNUZ" kısmına kullanıcı adınızı ya da linkinizi vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer kullanıcı adı ya daha link vermeyi unutursanız WhatsApp Canlı Destek Hattı'ndan bize bildirebilirsiniz.

Gerçek Takipçiler Yine Takipçi Havuzundan Mı Gönderiliyor?

Hayır. Gerçek takipçi işleminde birçok Instagram sayfasında çekiliş düzenleyip, çekiliş koşullarında hesabınızı takip etmeyi de ekleyerek gerçek takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz. Yani takipçiler istekleri dışında değil tamamen kendi iradeleriyle sizi takip etmeye başlarlar. Hesabınızı ya da paylaşımlarınızı beğenmeyen takipçiler kendi istekleriyle takibi bırakabilirler. Bu tamamen sizin paylaşımlarınızın, takipçilerin ilgilerini çekmesiyle ilgilidir.

Takipçi Sayımın Bir Anda Yükselmesi Hesabım İçin Sorun Teşkil Eder Mi?

Risk her zaman vardır. Fakat bu risk %1 bile değildir.

Takipçilerde ve Beğenilerde Düşüş Oluyor Mu?

Takipçiler hiçbir zaman sabit kalmaz. Bu gerçek takipçiler için de botlar için de geçerli bir durumdur. Gerçek takipçiler sizi tanımadığı için ya da gönderileriniz ilgisini çekmediği için takibi bırakırlar. Botlar ise zamanla banlanır ya da Instagram tarafından silinir. Takipçiler düşüş yaşadıktan sonra belli bir sayıda sabitlenir. Beğenilerde ve izlenmelerde ise asla düşüş yaşanmaz.

Hesabımın Şifresini Vermem Gerekiyor Mu?

Hayır. Herhangi bir işlem için şifre vermeniz gerekmiyor. Başka hesapları da takip etmezsiniz. Sizden tek istediğimiz kullanıcı adınız ve hesabınızın açık olması...

Shopier Güvenilir Bir Site Midir?

Shopier, binlerce satıcının ve yüzbinlerce alıcının tercih ettiği TÜBİTAK ve Sabancı Üniversitesi'nin ortak projesidir. Güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

EFT/Havale İle Ödeme Yapmak İstiyorum. Ne Yapabilirim?

Eğer online satın alma düşünmüyorsanız IBAN bilgimizi almak için WhatsApp Destek Hattı'ndan bize yazabilirsiniz. Ödemeniz hesabmıza düştüğü andan itibaren işlem başlatılır.

Siparişimden Vazgeçtim. İade Talep Edebilir Miyim?

Eğer siparişiniz işleme alınmadıysa iadeniz sorunsuz gerçekleşir. Siparişinizle ilgili işlem başladıysa maalesef işlemi geri almamız imkansızdır. Bundan dolayı iade yapamayız. Oto beğeniler için iade talep ettiğinizde paylaştığınız gönderi ücretleri kesilip, kalanı iade edilir.

WhatsApp Destek Instagram'da Biz!