Neden Biz?

Güvenli Sipariş
Hızlı Teslimat
Müşteri Memnuniyeti
Gizlilik
Güvenli Sipariş
Ödemeleriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunarak, Shopier aracılığıyla sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Shopier ile kart bilgileriniz asla kayıt edilmez.
Hızlı Teslimat
Ödemenizin ardından siparişiniz oluşturulur ve takipçi gönderim işleminiz ortalama 2 dakika içerisinde başlatılır ve kısa sürede gönderim işlemi tamamlanır.
Müşteri Memnuniyeti
Sipariş öncesi ve sonrasında tüm soru ve görüşlerinize önem veriyoruz.
Whatsapp Canlı Destek kısmına tıklayarak hemen Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler büyük bir gizlilik çerçevesinde yapılır.
Bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Instagram Takipçi ve Beğeni Satın Alma Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Instagram Beğeni Satın Alınır?

Sitemizde birçok ödeme yöntemi kullanarak instagram oto beğeni satın alabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri havale, EFT, Shopier aracılığıyla kredi kartı ve mobil ödemedir. Bu hizmetlerimizin tamamının arkasında kullanıcın güvenini sağlamak yatmaktadır. Canlı destekten ya da direkt Shopier üzerinden satın aldığınız hizmetlerde kullanıcılar size dakikalar içerisinde yansıtılacaktır.

Takipçi Sayımın Bir Anda Yükselmesi Hesabım İçin Sorun Teşkil Eder Mi?

Instagram'da kolaylıkla daha fazla takipçiye ulaşmak için paketlerimizi inceleyebilir uygun fiyatlarla çok hızlı ve kolay bir şekilde takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Sipariş ver adımından Shopier güvencesi ile ister kredi kartı ister banka kartınızla "3D Secure" ile güvenli olarak ödemeyi yapıp satın alabilirsiniz. Ancak bu arada aklınıza bazı şeylerin takıldığının farkındayız ve bunları yanıtlamak için çaba gösteriyoruz. Dilerseniz Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşıp detayları öğrenebileceğiniz gibi buraya bırakacağımız açıklama da sizi tatmin edebilir. Instagram takipçi satın al araması ile ulaştığınız internet sitemiz kesinlikle güvensizlik vermeden, Shopier ödeme altyapısı ve kaliteli takipçi datası ile hizmet sunmaktadır. Gönderdiğimiz takipçiler %100 gerçek kişilerden oluştuğu için size ve hesabınıza herhangi bir problem yaratmayacaktır. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Alışveriş Ne Kadar Güvenli?

Ödemeleriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunarak, Shopier aracılığıyla sorunsuz ve üç aşamalı (3D Security) bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kart bilgileriniz asla kayıt edilmez.
Elbette kredi kartıyla alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz banka havale/EFT yoluyla da ödeme yapabilirsiniz. Bunun için WhatsApp Destek Hattı'mıza yazmanız yeterli...

Nasıl Instagram Takipçi Satın Alınır?

Öncelikle satın almak istediğiniz paketi seçerek başlayın. Bu noktada canlı desteğe bağlanarak istediğiniz paket konusunda yardım alabilirsiniz. "Sipariş ver" adımında kullanıcı adınızı vererek Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Ardından sipariş ver butonuna tıklayarak Shopier'e yönlenin. Bu sayfa milyonlarca kişinin güvenle kullandığı online pazar yeridir. Şifrenize ve Instagram hesabınızla sisteme giriş yapmanıza gerek kalmadan güvenli bir şekilde alabileceğiniz takipçiler yaklaşık 10 dakika içerisinde hesabınıza gönderilir.

Instagram hesabınızda takipçi sayınızın yüksek gözükmesi amacıyla satın alabileceğiniz gibi, işletmenizin sayfasına da takipçi satın alarak yeni potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde "Sipariş Ver" adımına tıklayarak Shopier altyapısı ile tamamen güvenli bir şekilde takipçi satın alım işlemini kredi kartı veya banka kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderdiğiniz Takipçiler Gerçek ve Aktif Kullanıcılar Mı?

Gönderdiğimiz bütün takipçiler aktif olarak günlük hayatlarında Instagram'ı kullanan gerçek Instagram kullanıcılarıdır. Tamamı aktif Instagram takipçisi olmasının yanında fotoğraflarınızı beğenebilir, videolarınızı izleyebilir ve yayınladığınız hikayeleri kontrol edebilirler. İşimiz tamamen güven çerçevesinde olmakla birlikte Instagram aktif Türk takipçi satışlarımızda size gönderilen takipçiler kendi istekleriyle sizleri takip etmektedir. Oluşturulan havuzdan gönderilen takipçilerde herhangi bir problem yaşamanız mümkün değildir. Yine de bir problem yaşama olasılığına karşılık biz her zaman buradayız.
Organik olan bu hesaplar, hesaplarınıza aldığınız beğeninin sahte olduğunu iddia edecekler için en büyük yalanlama olacaktır.
Satın aldığınız takipçilerin tamamı gerçek insanlar olduğu için sizi takip etmekten vazgeçenler olabilecektir. Ancak endişelenmeyin bunun için de sizlere bir çözümümüz var. Satın aldığınız takipçi miktarının %10'u kadar sizlere hediye takipçi gönderiyoruz.

Yabancı Takipçi ya da Bayan Ağırlıklı Takipçi Seçeneğimiz Var Mı?

Tabi ki... Instagram hesabınızdaki içerik gereği yabancı takipçiye ya da bayan ağırlıklı takipçiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Paketi satın alırken "Satıcıya Notunuz" kısmında veya WhatsApp Destek Hattı'mızda belirtmeniz halinde "Yabancı Takipçi/Beğeni", "Yabancı-Türk Karışık Takipçi/Beğeni" ya da "Bayan Ağırlıklı Takipçi/Beğeni" hizmeti de sunuyoruz.

Whatsapp Destek Instagram'da Biz!